QUADY I SKUTERY ŚNIEŻNE NA SPRZEDAŻ


 

 

 
Oprócz usług związanych z organizowaniem wypraw na quadach i skuterach śnieżnych w Zakopanem i okolicy, Witów eXtreme prowadzi również sprzedaż oraz serwis quadów i skuterów śnieżnych. Jeśli chodzi o quady i skutery śnieżne sprzedaż prowadzimy zarówno w zakresie modeli używanych, jak i zupełnie nowych.
Naszym głównym celem jest umożliwienie każdemu Klientowi dobranie maszyny idealnie dopasowanej do jego potrzeb i kieszeni. Jako profesjonalni sprzedawcy quadów i skuterów śnieżnych oferujemy maszyny w zróżnicowanych przedziałach cenowych oraz o niejednolitych parametrach.

Jak podchodzimy do serwisowania

Zakres naszych usług serwisowych obejmuje m.in.:

Diagnostykę komputerową BRP.

Wymianę oleju, smarów i płynów.

Wykrywanie i identyfikację usterek.

Naprawę i konserwację układu napędowego.

Remonty silnika.

Wymianę oraz wyważanie opon.

 

Części do quadów i skuterów śnienych

 

Dodatkowo oprócz produktów takich jak quady i skutery śnieżne sprzedaż naszej firmy obejmuje także oryginalne części zamienne i ich zamienniki.

 

Doradztwo przy wyborze quada

 

Ze względu na różnorodność oferty oraz fakt posiadania przez nas bardzo wielu quadów i skuterów śnieżnych na sprzedaż, klientów zainteresowanych zakupem zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Nasza doświadczona załoga zawsze z przyjemnością odpowie na wszelkie pojawiające się pytania.

W przypadku wątpliwości, przed zakupem warto również wziąć pod uwagę możliwość przetestowania sprzętu podczas organizowanych przez nas wypraw terenowych. Quady i skutery śnieżne na sprzedaż to tylko część z wachlarza oferowanych przez nas usług.

Jeśli nie jesteś pewien czy posiadanie własnego czterokołowca to pomysł odpowiedni dla Ciebie, sprawdź wcześniej, jak wygląda w praktyce przejażdżka po tatrzańskich szlakach. A może w przeszłości lub obecnie jesteś właścicielem quada lub skutera śnieżnego, ale rozglądasz się za czymś nowym? Tego typu przejażdżka może znacząco ułatwić Ci kwestię związaną z doborem pojazdu odpowiedniego do Twoich potrzeb.

W temacie, jakim są skutery śnieżne i quady, sprzedaż prowadzona przez Witów eXtreme spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do przejrzenia oferty sprzedawanych quadów oraz zachęcamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości.

 

 

Serwis quadów i skuterów śnieżnych

 

 

Ski-Doo, Lynx, Can-Am, Polaris, Yamaha,

Arctic Cat, CF Moto, TGB, Linhai...