SPRZEDAŻ QUADÓW I SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH

 

 
Oprócz usług związanych z organizowaniem wypraw na quadach i skuterach śnieżnych w Zakopanem i okolicy, Witów eXtreme prowadzi również sprzedaż oraz serwis quadów i skuterów śnieżnych, czyniąc miejscem jeszcze wygodniejszym dla fanów ekstremalnej czy też rekreacyjnej jazdy. Jeśli chodzi o quady i skutery śnieżne sprzedaż prowadzimy zarówno w zakresie modeli używanych, jak i zupełnie nowych.
Naszym głównym celem jest umożliwienie każdemu Klientowi dobranie maszyny idealnie dopasowanej do jego potrzeb i kieszeni. Jako profesjonalni sprzedawcy quadów i skuterów śnieżnych oferujemy maszyny w zróżnicowanych przedziałach cenowych oraz o niejednolitych parametrach.

Serwis quadów i skuterów śnieżnych

Jeśli chodzi o serwis quadów i skuterów śnieżnych Zakopane, jego mieszkańcy oraz przyjezdni turyści korzystają z naszych usług już od bardzo dawna. Nasza działalność trwa nieprzerwanie od 2000 roku, dlatego możesz być pewny, że zarówno świadczone przez Witów eXtreme usługi, jak i quady, skutery śnieżne

 

na sprzedaż z naszej oferty cechuje najwyższa jakość i gwarancja satysfakcji.

W naszej pracy uzyskujemy bardzo wysoką wydajność, ponieważ w wymagającej branży, jaką są skutery śnieżne i quady sprzedaż prowadzimy w komplecie z profesjonalnym serwisem. Rozwiązanie to gwarantuje pełną fachowość w naszych relacjach z Klientami, a im z kolei umożliwia załatwienie w jednym miejscu wszystkich spraw związanych ze swoją maszyną.

Jak podchodzimy do serwisowania

Zakres naszych usług serwisowych obejmuje m.in.:

Diagnostykę komputerową BRP.

Wymianę oleju, smarów i płynów.

Wykrywanie i identyfikację usterek.

Naprawę i konserwację układu napędowego.

Remonty silnika.

Wymianę oraz wyważanie opon.

Prowadzony przez nas sklep oraz serwis skuterów śnieżnych i quadów Zakopane od lat kojarzy się z solidnością i zaufaniem naszych Klientów. Na miejscu dysponujemy zarówno elementami zamiennymi do naszych pojazdów, jak i dużą liczbą części umożliwiających zwiększenie mocy maszyn.

 

Części do skuterów śnieżnych i quadów

Dodatkowo oprócz produktów takich jak quady i skutery śnieżne sprzedaż naszej firmy obejmuje także:

Oryginalne części zamienne i ich zamienniki.

Odzież ochronną.

Koszulki polo i t-shirt.

Kaski ochronne.

Pokrowce.

Doradztwo przy wyborze quada

Ze względu na różnorodność oferty oraz fakt posiadania przez nas bardzo wielu quadów i skuterów śnieżnych na sprzedaż, klientów zainteresowanych zakupem zachęcamy do wcześniejszego kontaktu. Nasza doświadczona załoga zawsze z przyjemnością odpowie na wszelkie pojawiające się pytania.

W przypadku wątpliwości, przed zakupem warto również wziąć pod uwagę możliwość przetestowania sprzętu podczas organizowanych przez nas wypraw terenowych. Quady i skutery śnieżne na sprzedaż to tylko część z wachlarza oferowanych przez nas usług.

Jeśli nie jesteś pewien czy posiadanie własnego czterokołowca to pomysł odpowiedni dla Ciebie, sprawdź wcześniej, jak wygląda w praktyce przejażdżka po tatrzańskich szlakach. A może w przeszłości lub obecnie jesteś właścicielem quada lub skutera śnieżnego, ale rozglądasz się za czymś nowym? Tego typu przejażdżka może znacząco ułatwić Ci kwestię związaną z doborem pojazdu odpowiedniego do Twoich potrzeb.

W temacie, jakim są skutery śnieżne i quady, sprzedaż prowadzona przez Witów eXtreme spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do przejrzenia oferty sprzedawanych quadów oraz zachęcamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości.

Serwis quadów i skuterów śnieżnych następujących marek: 

Ski-Doo, Lynx, Can-Am, Polaris, Yamaha,

Arctic Cat, CF Moto, TGB, Linhai...