Skutery śnieżne Zakopane

by WITÓWEXTREME®

 
Wszystkie wyprawy na skuterach śnieżnych organizujemy indywidualnie - nie łączymy w grupy obcych dla siebie osób

Wyjedziemy na skuterach śnieżnych na ponad 1200m n.p.m. jadąc cały czas prawdziwie "dzikim", niezurbanizowanym, górskim terenie

Jesteśmy największą i najstarszą w Polsce firmą w Polsce - wyprawy organizujemy od 2000 roku a do Państwa dyspozycji udostępniamy ponad 45 skuterów śnieżnych

Skutery śnieżne z Witówextreme®

Witówextreme® oddaje do Twojej dyspozycji największą w Polsce wypożyczalnię skuterów śnieżnych, posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie zarówno w samej organizacji wypraw, jak i w  nauce jazdy na skuterach śnieżnych. Zasięg naszych tras obejmuje ponad 300 kilometrów unikalnych, niezamieszkałych i malowniczych obszarów w okolicach najwyższego szczytu Podtatrza - Magury Witowskiej 1232m n.p.m.

 

Nie musisz nic wiedzieć o obsłudze skutera śnieżnego


Ponad 96% naszych Klientów nigdy wcześniej nie siedziało na skuterze śnieżnym. Przed wyjazdem gwarantujemy, że nasz przewodnik (instruktor) przekaże Ci wszystkie niezbędne instrukcje związane z podstawami obsługi skutera śnieżnego oraz z wszelkimi istotnymi zasadami zachowania bezpieczeństwa. Skutery śnieżne w Zakopanem, jako główna atrakcja Zakopanego znajduje się w czołówce adrenalinowych wyzwań, które zazwyczaj podejmują głodni wrażeń turyści. Właśnie ze względu na ten fakt przykładamy tak dużą wagę do odpowiedniego przeszkolenia naszych Gości.

Dodatkowo, w trakcie całej wycieczki, towarzyszyć Ci będzie przewodnik, którego zadaniem jest służyć radą i pomocą w każdej problematycznej sytuacji. Cennik skuterów śnieżnych uwzględnia tę usługę jako gratis, więc nie musisz się martwić o żadne dodatkowe opłaty.

Nasze skutery śnieżne to najnowsze maszyny firmy Ski-Doo i Lynx, a wszyscy, którzy mieli z nimi styczność wiedzą, że jest to sprzęt z najwyższej półki, bezpieczny, sprawny i zapewniający duże poczucie komfortu podczas jazdy. 

 

 

Jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik oferuje następujące gratisy:

- Wypożyczenie kasku

- Nową kominiarkę

- Darmowy parking

- Szkolenie z zasad użytkowania i zasad bezpieczeństwa

- Opiekę profesjonalnego przewodnika (instruktora)

 

Wyrusz z nami w podróż, która pozwoli Ci doświadczyć zupełnie nowych, nieporównywalnych z niczym innym, wrażeń. Poznaj nowe znaczenie "białego szaleństwa". 

 

Jeżeli masz pytania - zadzwoń proszę - postaram się na wszystkie odpowiedzieć - tel. +48 575 000 758

WitóweXtreme®

 

Witów 205C

Stacja Narciarska Witów-Ski

(obok małego wyciągu)

34-512 Witów

REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ  tylko telefonicznIE

+48 575 000 758

 

WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH


RODZINNE, TURYSTYCZNE, WIDOKOWE, EKSTREMALNE