Quady Zakopane, Witów, Kościelisko

WITÓW EXTREME®

 

WSZYSTKIE WYPRAWY NA QUADACH ORGANIZUJEMY INDYWIDUALNIE -

NIE ŁĄCZYMY W GRUPY OBCYCH DLA SIEBIE OSÓB

 

WYPRAWY ORGANIZUJEMY NA NAJNOWSZYCH QUADACH MARKI CAN-AM

  

 

CAN-AM OUTLANDER 570

 

Quady Zakopane - CAN-AM OUTLANDER 450

 

CAN-AM OUTLANDER MAX


Quady Zakopane CAN-AM OUTLANDER MAX


 

Wynajem oraz organizacja wypraw na Quadach

Witów eXtreme zaprasza Cię na wspólną, niezapomnianą przygodę, która sprawi, że quady w Zakopanem na długo pozostaną w Twojej pamięci. Podczas wyprawy będziesz miał wiele możliwości, żeby nacieszyć oczy i duszę widokami wspaniałej tatrzańskiej przyrody lub - jeśli cenisz sobie bardziej ekstremalne przygody - zmagać się z niepowtarzalnym ukształtowaniem terenu, maszyną oraz własnymi słabościami. W naszej ofercie jest ponad 300 kilometrów tras o bardzo różnym stopniu trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia a nasz cennik quadów i wypraw uwzględnia atrakcje praktycznie na każdą okazję i kieszeń.

 

 

Dlaczego warto wybrać się z nami na wyprawę Quadami?

Firma Witów eXtreme od 2000 organizuje wyprawy na quadach dla Klientów indywidualnych i grupowych. Czas ten pozwolił nam na zdobycie wiedzy i doświadczenia. Wiemy jak zorganizować niezapomnianą, mocno adrenalinową wyprawę na quadach. 
Gwarantujemy, że wynajem quadów z Witów eXtreme dostarczy Ci intensywnych wrażeń, wartościowych wspomnień i niepowtarzalnych widoków, których nie zobaczyłbyś w żadnym innym miejscu Polski. Górskie szczyty, leśne przesmyki, liczne wzniesienia i rzeki oraz piękne, zachwycające swoim spokojem doliny Tatr i Podhala - wszystkie te unikalne krajobrazy możesz zwiedzić wraz z nami, siedząc wygodnie i bezpiecznie w fotelu quada Can Am Outlander.

 

JEŻELI MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ - 575 000 758

QUADY ZAKOPANE - Witów eXtreme

 


WYPRAWY NA QUADACH 

RODZINNE, TURYSTYCZNE, WIDOKOWE, EKSTREMALNE


Profesjonalna opieka podczas wyprawy quadami

W wypożyczalni quadów Witów eXtreme zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy przeprowadzą instruktaż z obsługi pojazdu oraz nauczą Cię w jaki sposób bezpiecznie korzystać z wynajętego quada. Ponadto z naszą wypożyczalnią quadów, wszystkie trasy zwiedzisz wraz z przewodnikiem, który osobiście będzie sprawował nadzór nad całą wyprawą. Możesz być spokojny o satysfakcję z wyjazdu niezależnie od Twojego doświadczenia.

Oferta na wynajem quadów

W Witów eXtreme wynajmujesz quady, a poniższe bonusy dostajesz gratis:

 

- Kask oraz ubranie ochronne.

- Darmowy parking na terenie wypożyczalni.

- Fachowe szkolenie przed wyprawą.

- Opiekę profesjonalnego przewodnika.

- Zdjęcia na pamiątkę wspólnej wyprawy.

- Darmową kominiarkę dla każdego Uczestnika wyprawy na quadach.

 

Nasza wypożyczalnia quadów pokaże Ci Zakopane od strony, której jeszcze nie znałeś. Przejrzyj dostępne na stronie materiały oraz galerię i pozostałe usługi, a następnie wybierz przygodę idealną dla siebie. Odwiedź nas raz, a gwarantujemy, że kolejną wizytę będziesz planować jeszcze przed powrotem do domu.

W razie pytań lub zainteresowania naszą ofertą pozostajemy do Twojej dyspozycji.

QUADY ZAKOPANE - Witów eXtreme

 

Witów 319

między Doliną Kościeliską a Doliną Chochołowską

34-512 Witów

REZERWACJa tylko telefoniczna

+48 575 000 758