Wypożyczalnia Quadów Zakopane, Witów

 


 

 

CAN-AM OUTLANDER 450

Quady Zakopane - CAN-AM OUTLANDER 450

 

CAN-AM OUTLANDER MAX

Quady Zakopane CAN-AM OUTLANDER MAX

 

Wynajem oraz organizacja wypraw na Quadach

Witów eXtreme zaprasza Cię na wspólną przygodę, która sprawi, że quady w Zakopanem na długo pozostaną w pamięci. Podczas wyprawy będziesz miał wiele możliwości, żeby nacieszyć oczy i duszę widokami wspaniale prezentującej się perspektywy zakopiańskiej przyrody lub - jeśli cenisz sobie bardziej ekstremalne przygody - zmagać się z niepowtarzalnym ukształtowaniem terenu, maszyną oraz własnymi słabościami. Nasz cennik quadów i wypraw uwzględnia atrakcje praktycznie na każdą okazję i kieszeń.

 

Dlaczego warto wybrać się z nami na wyprawę Quadami?

Podczas 19 lat funkcjonowania na rynku nasza wypożyczalnia quadów, Zakopane i jego okolice poznała lepiej niż własną kieszeń, dzięki czemu liczba i rozmaitość tras, które obecnie oferujemy obejmuje ponad 300 km różnych szlaków, zróżnicowanych pod kątem trudności i wysiłku potrzebnego do ich przebycia.
Gwarantujemy, że wynajem quadów z Witów eXtreme dostarczy Ci intensywnych wrażeń, wartościowych wspomnień i niepowtarzalnych widoków, których nie zobaczyłbyś w żadnym innym miejscu Polski. Górskie szczyty, leśne szlaki, liczne wzniesienia i rzeki oraz piękne, zachwycające swoim spokojem doliny Tatr i Podhala - wszystkie te unikalne krajobrazy możesz zwiedzić wraz z nami, siedząc wygodnie i bezpiecznie w fotelu quada Can Am Outlander.

Quady zakopane - Witów eXtreme

 


Warto dzielić się szczęściem i radością

Tylko Ty decydujesz z kim podzielisz się nowymi przeżyciami...

Profesjonalna opieka podczas wyprawy quadami

W wypożyczalni Witów eXtreme Zakopane zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów, którzy przeprowadzą instruktaż z obsługi pojazdu oraz nauczą Cię w jaki sposób bezpiecznie korzystać z wynajętego quada. Ponadto z naszą wypożyczalnią quadów Zakopane, wszystkie trasy zwiedzisz wraz z przewodnikiem, który osobiście będzie sprawował nadzór nad całą wyprawą. Możesz być spokojny o satysfakcję z wyjazdu niezależnie od Twojego doświadczenia.

Jeśli natomiast jesteś wprawionym off-road-owcem, a Zakopane quady przez Ciebie prowadzone widziało już nie jeden raz, rozważ skorzystanie z wyprawy ekstremalnej. Gwarantujemy, że nasza, gromadzona przez ponad 19 lat wiedza i pasja, pozwoli poznać Zakopane na quadzie od zupełnie nowej strony. Poczuj adrenalinę i otwórz się na ekscytujące doznania.

Oferta na wynajem quadów

W Witów eXtreme wynajmujesz quady tanio, a poniższe bonusy dostajesz gratis:

- Kask oraz ubranie ochronne.

- Darmowy parking na terenie wypożyczalni.

- Fachowe szkolenie przed wyprawą.

- Opiekę profesjonalnego przewodnika.

- Zdjęcia na pamiątkę wspólnej wyprawy.

- Ognisko, pieczone kiełbaski i napoje (dla wypraw przekraczających 3 godziny).

Nasza wypożyczalnia quadów pokaże Ci Zakopane od strony, której jeszcze nie znałeś. Przejrzyj dostępne na stronie materiały oraz galerię i pozostałe usługi, a następnie wybierz przygodę idealną dla siebie. Odwiedź nas raz, a gwarantujemy, że kolejną wizytę będziesz planować jeszcze przed powrotem do domu.

W razie pytań lub zainteresowania ofertą pozostajemy do Twojej dyspozycji - załoga Witów eXtreme.

Quady zakopane - Witów eXtreme

 

Witów 319

między Doliną Kościeliską a Doliną Chochołowską

34-512 Witów

+48 575 000 758

 

Istnieje możliwość transportu z i do miejsca zakwaterowania