Wieczór kawalerski Zakopane

Wieczór panieński Zakopane

Pomysł na niezapomniany wieczór kawalerski/panieński

Dzięki profesjonalnemu podejściu z naszej strony, wyjątkowe atrakcje wieczoru kawalerskiego/panieńskiego pozostaną w pamięci na długie lata i będą chętnie wspominane w przyjacielskim gronie. Tym, co nas wyróżnia jest doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez. Gwarantujemy więc, że potrafimy przewidzieć oczekiwania naszych gości i przygotować wieczór kawalerski/panieński tak, by każdy uczestnik był w pełni zadowolony. Wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a impreza zachwyci wysokim poziomem. Oferujemy bardzo szeroką gamę aktywności – od tych ekstremalnych, po bardziej relaksujące. Wybierając na wieczór kawalerski Zakopane, z całą pewnością spróbujesz też pysznej lokalnej kuchni i poznasz naszą okolicę.
 

Wieczór kawalerski/panieński pełen przygód

Zorganizujemy wyprawy quadami lub skuterami śnieżnymi dla całej grupy. Mamy opcje dla tych, którzy chcą spokojnie pojeździć, podziwiając górski krajobraz, ale też dla miłośników mocnych wrażeń. Dzięki zaplanowanemu przez nas wieczorowi kawalerskiemu/panieńskiemu Zakopane odkryje przed Wami wszystkie swoje uroki. Na miejscu znajduje się ponad 300 km tras quadowych oraz ponad 250 km do jazdy skuterami śnieżnymi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy profesjonalny sprzęt, a także wsparcie wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki temu nawet osoby, które nigdy nie miały styczności z tymi sportami, będą czuły się jak ryba w wodzie. Ponadto proponujemy tematyczne wyprawy w Tatry, odkrywanie jaskiń oraz zdobywanie najwyższych szczytów pod okiem najlepszych przewodników. Dla szczególnie zainteresowanych pejzażem Tatr zorganizujemy loty widokowe balonem, śmigłowcem lub samolotem. Jeśli chodzi o wieczór kawalerski Zakopane oferuje też możliwość przejścia szkolenia ze wspinaczki górskiej i wzięcia udziału w zawodach strzeleckich.
 

Relaks podczas wieczoru kawalerskiego/panieńskiego w Zakopanem

Nasza propozycja zakopiańskiej imprezy dla przyjaciół to nie tylko mocne wrażenia i ekstremalne sporty. Zapewniamy też czas na relaks i poznanie najlepszych tatrzańskich smaków oraz zwyczajów. Po całym dniu aktywności na świeżym powietrzu zachęcamy do odwiedzenia Chochołowskich Term ze strefą SPA, basenami, zjeżdżalniami i saunarium. Z kolei w przerwach w górskich wędrówkach lub przejażdżkach, zaproponujemy odpoczynek przy ognisku, w pasterskich chatkach lub szałasach. Dostępne opcję dają szansę, by poczuć się jak prawdziwy góral, spróbować naturalnych tatrzańskich przysmaków i znaleźć ukojenie w zapierającej dech przyrodzie. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę organizacji wieczoru kawalerskiego Zakopane już na zawsze pozostanie w pamięci Twojej i Twoich bliskich. Postaw na szalony wieczór pełen wrażeń i skontaktuj się z nami! 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Bliższe informacje, szczegóły i terminy - zadzwoń - 575 000 758