organizujemy tylko wyprawy indywidualne

Skutery Śnieżne Zakopane, Kościelisko, Witów

 

JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ I NAJSTARSZĄ FIRMĄ ORGANIZUJĄCĄ WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH

 

WYPRAWY ORGANIZUJEMY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH SKI-DOO I LYNX 

Lynx Adventure LX

Ski Doo Summit

Ski Doo Grand Touring

Skutery śnieżne Zakopane, Kościelisko, Witów

Witów eXtreme oddaje do Twojej dyspozycji wypożyczalnię skuterów śnieżnych posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie zarówno w samej organizacji wypraw, jak i w  nauce jazdy na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Kościelisku i Witowie. Zasięg naszych tras obejmuje ponad 350 kilometrów unikalnych, niezamieszkałych i malowniczych obszarów w okolicach najwyższego szczytu Podtatrza - Magury Witowskiej. Wyjeżdżamy na skuterach śnieżnych na ponad 1200 metrów nad poziomem morza a to wszystko w prawdziwym, górskim terenie.  

 

Różne rodzaje wypraw na skuterach śnieżnych

Jeśli podczas wyjazdów preferujesz spokojne, relaksujące przejażdżki, z całą pewnością spodoba Ci się rodzinna podróż na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Tatrach i Podhalu. Tego rodzaju wycieczka dostarczy Ci czystej przyjemności, płynącej z kontemplacji przyrody i możliwości upamiętniania tych relaksujących chwil licznymi fotografiami.

A może wolisz większą dawkę adrenaliny? Podczas  wypraw na skuterach śnieżnych sprawimy, że długo nie zapomnisz tej przygody.
Warto także podkreślić, że jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik, który proponujemy Klientom jest wyjątkowo atrakcyjny.

 

 Przecież musisz mieć "coś" z życia

"Coś" czego nikt Ci nie zabierze - ADRENALINĘ i wspomnienia...

 

Nie musisz nic wiedzieć o obsłudze skutera śnieżnego

Ponad 96% naszych Klientów nigdy wcześniej nie siedziało na skuterze śnieżnym. Przed wyjazdem gwarantujemy, że nasz przewodnik (instruktor) przekaże Ci wszystkie niezbędne instrukcje związane z podstawami obsługi skutera śnieżnego oraz z wszelkimi istotnymi zasadami zachowania bezpieczeństwa. Skutery śnieżne w Zakopanem, jako główna atrakcja Zakopanego znajduje się w czołówce adrenalinowych wyzwań, które zazwyczaj podejmują głodni wrażeń turyści. Właśnie ze względu na ten fakt przykładamy tak dużą wagę do odpowiedniego przeszkolenia naszych gości.

Dodatkowo, w trakcie całej wycieczki, towarzyszyć Ci będzie przewodnik, którego zadaniem jest służyć radą i pomocą w każdej problematycznej sytuacji. Cennik skuterów śnieżnych uwzględnia tę usługę jako gratis, więc nie musisz się martwić o żadne dodatkowe opłaty.

Nasze skutery śnieżne to najnowsze maszyny firmy Ski-Doo i Lynx, a wszyscy, którzy mieli z nimi styczność wiedzą, że jest to sprzęt z najwyższej półki, bezpieczny, sprawny i zapewniający duże poczucie komfortu podczas jazdy.

 

Skutery śnieżne w Zakopanem - cennik

Jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik oferuje następujące gratisy:


- Opiekę wykwalifikowanego przewodnika (instruktora).
- Kask ochronny podczas wyprawy na skuterze śnieżnym.
- Fachowe szkolenie przed wyprawą.
- Darmowy parking.
- Dla każdego Uczestnika wyprawa nową, darmową kominiarkę.

Jeśli wybierzesz się z nami na skutery śnieżne, gwarantujemy, że na długo pozostanie to w Twojej pamięci.

Wyrusz z nami w podróż, która pozwoli Ci doświadczyć zupełnie nowych, nieporównywalnych z niczym innym, wrażeń. Poznaj nowe znaczenie "białego szaleństwa". Przekonaj się osobiście, że atrakcja turystyczna w Zakopanem, jaką są skutery śnieżne turyści doceniają i wspominają przez długie lata nie bez przyczyny. Sprawdź jak wiele niezapomnianych chwil można doświadczyć podczas pełnej adrenaliny podróży, zorganizowanej przez wypożyczalnię skuterów śnieżnych Witów eXtreme.

Zapraszamy na przejażdżkę!

 

Stacja narciarska Witów-Ski

obok małego wyciągu

Witów 205c

+48 575 000 758