ORGANIZUJEMY TYLKO WYPRAWY INDYWIDUALNE

(nie łączymy w grupy obcych dla siebie osób)

Wyjedziemy na skuterach śnieżnych

na ponad 1200m n.p.m. po najpiękniejszych trasach

w Polsce

 

Organizujemy wyprawy w prawdziwie "dzikim", niezurbanizowanym, tatrzańskim terenie.

 

JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ (DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI UDOSTĘPNIAMY 40 SKUTERÓW ŚNIEŻNYCH)

I NAJSTARSZĄ FIRMĄ ORGANIZUJĄCĄ WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH

 

WIĘCEJ INFORMACJI I REZERWACJA TELEFONICZNA -

tel. +48 575 000 758

 

Lynx Adventure LX

Ski Doo Grand Touring

Skutery śnieżne Zakopane, Kościelisko, Witów

Witów eXtreme oddaje do Twojej dyspozycji wypożyczalnię skuterów śnieżnych posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie zarówno w samej organizacji wypraw, jak i w  nauce jazdy na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Kościelisku i Witowie. Zasięg naszych tras obejmuje ponad 350 kilometrów unikalnych, niezamieszkałych i malowniczych obszarów w okolicach najwyższego szczytu Podtatrza - Magury Witowskiej. Wyjeżdżamy na skuterach śnieżnych na ponad 1200 metrów nad poziomem morza a to wszystko w prawdziwym, górskim terenie.  

 

Różne rodzaje wypraw na skuterach śnieżnych

Jeśli podczas wyjazdów preferujesz spokojne, relaksujące przejażdżki, z całą pewnością spodoba Ci się rodzinna podróż na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Tatrach i Podhalu. Tego rodzaju wycieczka dostarczy Ci czystej przyjemności, płynącej z kontemplacji przyrody i możliwości upamiętniania tych relaksujących chwil licznymi fotografiami.

A może wolisz większą dawkę adrenaliny? Podczas  wypraw na skuterach śnieżnych sprawimy, że długo nie zapomnisz tej przygody.
Warto także podkreślić, że jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik, który proponujemy Klientom jest wyjątkowo atrakcyjny.

 

 

WYPRAWY NA SKUTERACH ŚNIEŻNYCH

WIDOKOWE, RODZINNE, EXTREMALNE

 

Nie musisz nic wiedzieć o obsłudze skutera śnieżnego

Ponad 96% naszych Klientów nigdy wcześniej nie siedziało na skuterze śnieżnym. Przed wyjazdem gwarantujemy, że nasz przewodnik (instruktor) przekaże Ci wszystkie niezbędne instrukcje związane z podstawami obsługi skutera śnieżnego oraz z wszelkimi istotnymi zasadami zachowania bezpieczeństwa. Skutery śnieżne w Zakopanem, jako główna atrakcja Zakopanego znajduje się w czołówce adrenalinowych wyzwań, które zazwyczaj podejmują głodni wrażeń turyści. Właśnie ze względu na ten fakt przykładamy tak dużą wagę do odpowiedniego przeszkolenia naszych gości.

Dodatkowo, w trakcie całej wycieczki, towarzyszyć Ci będzie przewodnik, którego zadaniem jest służyć radą i pomocą w każdej problematycznej sytuacji. Cennik skuterów śnieżnych uwzględnia tę usługę jako gratis, więc nie musisz się martwić o żadne dodatkowe opłaty.

Nasze skutery śnieżne to najnowsze maszyny firmy Ski-Doo i Lynx, a wszyscy, którzy mieli z nimi styczność wiedzą, że jest to sprzęt z najwyższej półki, bezpieczny, sprawny i zapewniający duże poczucie komfortu podczas jazdy.

 

 

Skutery śnieżne Zakopane - cennik

 

Jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik oferuje następujące gratisy:


- Opiekę wykwalifikowanego przewodnika (instruktora).
- Kask ochronny podczas wyprawy na skuterze śnieżnym.
- Fachowe szkolenie przed wyprawą.
- Darmowy parking.
- Dla każdego Uczestnika nową, darmową kominiarkę.

Jeśli wybierzesz się z nami na skutery śnieżne, gwarantujemy, że na długo pozostanie to w Twojej pamięci.

Wyrusz z nami w podróż, która pozwoli Ci doświadczyć zupełnie nowych, nieporównywalnych z niczym innym, wrażeń. Poznaj nowe znaczenie "białego szaleństwa". Przekonaj się osobiście, że atrakcja turystyczna w Zakopanem, jaką są skutery śnieżne turyści doceniają i wspominają przez długie lata nie bez przyczyny. Sprawdź jak wiele niezapomnianych chwil można doświadczyć podczas pełnej adrenaliny podróży, zorganizowanej przez wypożyczalnię skuterów śnieżnych Witów eXtreme.

 

Zadzwoń i zarezerwuj już dzisiaj!!!

 

Stacja narciarska Witów-Ski

obok małego wyciągu

Witów 205c

+48 575 000 758