Skutery śnieżne - wypożyczalnia - Zakopane, Witów

 

Lynx Adventure LX

Ski Doo Summit

Ski Doo Grand Touring

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych oraz organizacja wypraw

Witów eXtreme oddaje do Twojej dyspozycji wypożyczalnię skuterów śnieżnych posiadającą ponad 12-letnie doświadczenie zarówno w samej organizacji wypraw, jak i w serwisowaniu, optymalnej eksploatacji oraz nauce jazdy na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Kościelisku i Witowie. Zakres naszych tras obejmuje ponad 160 kilometrów unikalnych i malowniczych obszarów od Witowa, w którym nasza wypożyczalnia skuterów się znajduje, aż po Zakopane i jego bliskie sąsiedztwo.

 

 

Różne rodzaje wypraw na skuterach śnieżnych

Jeśli podczas wyjazdów preferujesz spokojne, relaksujące przejażdżki, z całą pewnością spodoba Ci się rodzinna podróż na skuterach śnieżnych po Zakopanem, Tatrach i Podhalu. Tego rodzaju wycieczka dostarczy Ci czystej przyjemności, płynącej z kontemplacji przyrody i możliwości upamiętniania tych relaksujących chwil licznymi fotografiami.

A może wolisz większą dawkę adrenaliny? Podczas zakopiańskich wypraw na skuterach śnieżnych sprawimy, że długo nie zapomnisz tej przygody.
Warto także podkreślić, że jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik, który proponujemy Klientom jest wyjątkowo atrakcyjny.

 

 Przecież musisz mieć "coś" z życia

"Coś" czego nikt Ci nie zabierze - szczęście i wspomnienia...

 

Nie musisz nic wiedzieć o obsłudze skutera śnieżnego

Przed wyjazdem gwarantujemy, że nasz przewodnik przekaże Ci wszystkie niezbędne instrukcje związane z podstawami obsługi skuterów śnieżnych oraz z wszelkimi istotnymi zasadami zachowania bezpieczeństwa. Skutery śnieżne w Zakopanem, jako główna atrakcja Zakopanego znajduje się w czołówce adrenalinowych wyzwań, które zazwyczaj podejmują głodni wrażeń turyści. Właśnie ze względu na ten fakt przykładamy tak dużą wagę do odpowiedniego przeszkolenia naszych gości.

Krótki, ale konkretny kurs, który w komplecie z wyprawą zapewnia nasza wypożyczalnia skuterów śnieżnych, umożliwi Ci bezpieczeństwo i swobodę podczas jazdy. Dodatkowo, w trakcie całej wycieczki, towarzyszyć Ci będzie przewodnik, którego zadaniem jest służyć radą i pomocą w każdej problematycznej sytuacji. Cennik skuterów śnieżnych uwzględnia tę usługę jako gratis, więc nie musisz się martwić o żadne dodatkowe opłaty.

Znajdujące się na naszym wyposażeniu skutery śnieżne Zakopane to najnowszy maszyny firmy Lynx, a wszyscy, którzy mieli z nimi styczność wiedzą, że jest to sprzęt bezpieczny, sprawny i zapewniający duże poczucie komfortu podczas jazdy.

 

Oferta wypraw skuterami śnieżnymi w Zakopanem i okolicy

Jeśli chodzi o skutery śnieżne cennik oferuje następujące gratisy:


- Opiekę wykwalifikowanego przewodnika.
- Kask ochronny podczas podróży.
- Fachowe szkolenie przed wyprawą.
- Darmowy parking.
- Dla wypraw przynajmniej trzygodzinnych - pieczenie kiełbasek nad ogniskiem i ciepłe napoje.

Jeśli wybierzesz się z nami na skutery śnieżne Zakopane na długo pozostanie to w Twojej pamięci.

Wyrusz z nami w podróż, która pozwoli Ci doświadczyć zupełnie nowych, nieporównywalnych z niczym innym, wrażeń. Przekonaj się osobiście, że atrakcja turystyczna w Zakopanem, jaką są skutery śnieżne Zakopane turyści doceniają i wspominają przez długie lata nie bez przyczyny. Sprawdź jak wiele niezapomnianych chwil można doświadczyć podczas pełnej adrenaliny podróży, zorganizowanej przez wypożyczalnię skuterów śnieżnych Witów eXtreme.

Zapraszamy na przejażdżkę!

 

Stacja narciarska Witów-Ski

obok małego wyciągu

Witów 205c

+48 575 000 758

 

Istnieje możliwość transportu z i do miejsca zakwaterowania