IMPREZY INTEGRACYJNE ZAKOPANE

EVENT W ZAKOPANEM PO GÓRALSKU

Imprezy integracyjne w Zakopanem - Lato

 

Wyprawa na quadach

To przeprawa przez rwącą górską rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy a wszystko po to, aby dojechać do tatrzańskiej polany, skąd rozciąga się niesamowity widok na całe Tatry Polskie i Słowackie.
Jeździć będziemy na bardzo bezpiecznych i komfortowych quadach marki Can Am Outlander Max. Mamy do dyspozycji ponad 200 kilometrów tras o różnym stopniu trudności. Całą wyprawę na quadach zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych.
 

"Ekstremalne wyzwanie"

To element imprezy integracyjnej w Zakopanem lub okolicy prowadzony przez wykwalifikowanych ratowników TOPR. W trakcie wyprawy na quadach dojedziemy do miejsca, gdzie rozpocznie się wyzwanie. Zaczniemy od zjazdu 100 metrową tyrolką rozwieszoną nad rwącą, górską rzeką. Następnie będziemy musieli przeprawić się mostem linowym na drugi brzeg, aby po stromym, skalnym zboczu wspiąć się po linach poręczowych.
Konkurencja jest bardzo mocno adrenalinowa i pozostaje na długo w pamięci Uczestników. Całą wyprawę zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy TOPR i instruktorzy sportów ekstremalnych.
 

Relax w Chochołowskich Termach

Chochołowskie Termy to największy i najnowocześniejszy kompleks basenów na Podhalu. W trakcie ekscytującej wyprawy na quadach, walce z terenem i samym sobą, dojedziemy na termy na zasłużony relax i odpoczynek. Dzięki karnetowi "open", mamy możliwość skorzystać z wszystkich dostępnych atrakcji: basenów termalnych, zjeżdżalni wodnych, strefy leczniczej, kąpieli solankowych i saunarium.
Jeżeli będziemy mieli wystarczającą ilość czasu to gorąco polecamy 1-godzinny, relaksacyjny masaż całego ciała w strefie SPA.
 

Catering na góralską nutę

Kuchnia góralska to nie dania w proszku, które niejednokrotnie możemy znaleźć na Krupówkach w Zakopanem. W trakcie wyprawy na quadach dojedziemy do góralskiego szałasu na polanie, gdzie zakosztujemy prawdziwej, dawnej kuchni góralskiej. Charakteryzuje się ona nie tylko naturalnymi składnikami i tradycyjną recepturą, ale i sercem włożonym w przygotowanie poszczególnych dań.
Gorąco polecamy tradycyjną góralską zupę serwatkową, oraz baraninę marynowaną w ziołach z kluseczkami i buraczkami na ciepło...
 

Pasterskie ognisko na polanie

Czyli wszystko co planujemy zjeść (kiełbasa, oscypki, pieczywo i inne dodatki) pakujemy do schowków w quadach. Jedziemy przez rwącą górską rzekę, liczne błotniste wąwozy, leśne drogi, strome podjazdy a wszystko po to, aby dojechać do tatrzańskiej polany, gdzie zbieramy drewno i rozpalamy ognisko. Do naszych uszu dociera tylko dźwięk palących się gałęzi, zachwyt budzi piękno całej panoramy Tatr. Ta kiełbasa z ogniska według niektórych smakuje lepiej niż wykwintne danie w niejednej restauracji.
Ognisko pasterskie, jako element imprezy integracyjnej w Zakopanem pozwala z jednej strony wyciszyć się na łonie natury a z drugiej bardzo często jest elementem wyjściowym do rozmów na bardzo różne tematy.
 

Impreza integracyjna po góralsku

Pojedziemy na quadach na tatrzańską polanę, gdzie będzie czekał na nas Harnaś wraz z pomocnikami. Każdy z pomocników Harnasia będzie miał dla nas punktowane zadanie do wykonania (miedzy innymi będziemy musieli "wyprodukować" tradycyjnego, góralskiego oscypka). Za każde wykonane zadanie pomocnicy Harnasia będą przyznawać nam punkty. Drużyna z największą ilością punktów otrzyma od Harnasia cenne nagrody.
Imprezę integracyjną po góralsku najlepiej zorganizować jako ostatnią atrakcję dnia, będziemy wtedy mogli  zakosztować również prawdziwego góralskiego trunku :)
 

Wycieczka w góry z przewodnikiem tatrzańskim

To zupełnie inna forma zdobywania tatrzańskich szlaków. Poza pięknem i potęgą górskiej przyrody które możemy podziwiać indywidualnie, usłyszymy wiele ciekawych opowieści o historii, zwierzętach, roślinności i wydarzeniach, które miały miejsce w najpiękniejszych górach - Tatrach.
Wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim nie musi odbywać się po utartych szlakach - nasz przewodnik - Sylwia, to członkini speleologicznej kadry narodowej, w związku z czym możemy podziwiać góry "od wewnątrz", czyli zobaczyć góry niedostępne dla klasycznego turysty.
 

Ekstremalny park linowy

W trakcie wyprawy na quadach dojedziemy do parku linowego, ale nie takiego dla dzieci i młodzieży, takiego, który będzie stanowił nie lada wyzwanie, testując równowagę i koncentrację a równocześnie gwarantujący nam niezapomnianą zabawę i solidną dawkę adrenaliny.
Konkurencje w parku linowym zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych.
 

Logistyka po góralsku

Czyli wszystko dopięte na "ostatni guzik"...


Imprezy integracyjne w Zakopanem - Zima

 

Wyprawa na skuterach śnieżnych

To wyprawa z bardzo dużą dawką endorfin i adrenaliny.Pojedziemy przez tatrzańskie polany, wąskie przesmyki leśne, strome podjazdy a wszystko to w towarzystwie zapierającego dech w piersiach widoku na całe Tatry Polskie i Słowackie.
Jeździć będziemy na bardzo bezpiecznych i komfortowych skuterach śnieżnych marki Lynx Adventure. Mamy do dyspozycji ponad 180 kilometrów tras na terenie Polski i Słowacji. Całą wyprawę zabezpieczać będą wykwalifikowani instruktorzy sportów ekstremalnych.
 

 

Relax w Chochołowskich Termach

Chochołowskie Termy to największy i najnowocześniejszy kompleks basenów na Podhalu. W trakcie ekscytującej wyprawy na skuterach śnieżnych, dojedziemy na termy na zasłużony relax, odpoczynek i "wygrzanie się" w basenach termalnych. Dzięki karnetowi "open", mamy możliwość skorzystać z wszystkich dostępnych atrakcji: basenów termalnych, zjeżdżalni wodnych, strefy leczniczej, kąpieli solankowych i saunarium.
Jeżeli będziemy mieli wystarczającą ilość czasu to gorąco polecamy 1-godzinny, relaksacyjny masaż całego ciała w strefie SPA.
 

 

Catering na góralską nutę

Kuchnia góralska nie nie dania w proszku, które niejednokrotnie możemy znaleźć na Krupówkach w Zakopanem. W trakcie wyprawy na skuterach śnieżnych dojedziemy do ogrzewanego, góralskiego szałasu na polanie, gdzie zakosztujemy prawdziwej, dawnej kuchni góralskiej. Charakteryzuje się ona nie tylko naturalnymi składnikami i tradycyjną recepturą, ale i sercem włożonym w przygotowanie poszczególnych dań.
Gorąco polecamy tradycyjną góralską zupę serwatkową, oraz baraninę marynowaną w ziołach z kluseczkami i buraczkami na ciepło...
 

 

Pasterskie ognisko na polanie

Czyli w trakcie wyprawy na skuterach śnieżnych zatrzymujemy się na malowniczej polanie i grzejemy się przy ognisku. Do naszych uszu dociera tylko dźwięk palących się gałęzi, zachwyt budzi piękno całej panoramy Tatr. Ta kiełbasa z ogniska według niektórych smakuje lepiej niż wykwintne danie w niejednej restauracji.
Ognisko pasterskie, jako element imprezy integracyjnej w Zakopanem pozwala z jednej strony wyciszyć się na łonie natury a z drugiej bardzo często jest elementem wyjściowym do rozmów na bardzo różne tematy.
 

 

Szkolenie lawinowe

Dojedziemy na skuterach śnieżnych do pozorowanego lawiniska, gdzie wykwalifikowany ratownik TOPR przekaże nam podstawowe informacje o zagrożeniach w górach, nauczy nas technik ratowniczych a następnie sami będziemy mogli spróbować odnaleźć za pomocą sond i innych urządzeń ratowniczych zakopane pod śniegiem sygnalizatory, dokładnie tak samo jakbyśmy poszukiwali zasypanych. Będzie to umiejętność i wiedza, która może się przydać każdemu miłośnikowi sportów zimowych.
Szkolenie lawinowe oprócz wiedzy i umiejętności może być bardzo przydatne jako zadanie wymuszające umiejętność pracy grupowej.